Μαρία Κουγιουμτζή, ΑΓΡΙΟ ΒΕΛΟΥΔΟ Post author:Λένη Ζάχαρη Post published:15 Νοεμβρίου 2018 Post category:Βιβλία που εντοπίσαμε ISBN 978-960-03-4702-9 σελ. 211 22×23εκ. 1η έκδοση Αθήνα: Εκδόσεις Καστανιώτη, 2008 Διηγήματα 131 Facebook0Tweet0Pin0Email0 Λένη Ζάχαρη Η Λένη Ζάχαρη γεννήθηκε και μεγάλωσε στον Πειραιά. Σπούδασε Θεολογία και Ιστορία στο ΕΚΠΑ. Έχει εκδώσει την ποιητική συλλογή "Να με λες Ελένη", από τις εκδόσεις Λέμβος. Αρθρογραφεί στο Περί ου. You Might Also Like WILLIAM JAMES – Περί της αθανασίας του ανθρώπου. Εκδ. Printa / Στις πηγές της γνώσης 10 Φεβρουαρίου 2024 Ζαχαρίας Στουφής: Ποιήματα – Οι συλλογές . Εκδόσεις ΑΩ 6 Ιουλίου 2024 Χανς Φάλλαντα: Λύκος ανάμεσα σε λύκους. Μετάφραση: Ιωάννα Αβραμίδου, εκδ. Γκούτενμπεργκ 19 Δεκεμβρίου 2020 Μπίλη Βέμη: Τα ποιήματα. Συγκεντρωτική έκδοση. Εκδ. Άγρα 10 Φεβρουαρίου 2024 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.
WILLIAM JAMES – Περί της αθανασίας του ανθρώπου. Εκδ. Printa / Στις πηγές της γνώσης 10 Φεβρουαρίου 2024
Χανς Φάλλαντα: Λύκος ανάμεσα σε λύκους. Μετάφραση: Ιωάννα Αβραμίδου, εκδ. Γκούτενμπεργκ 19 Δεκεμβρίου 2020