Στέφανος Κωνσταντινίδης, Νομάδας, Γ’ Μετά τα Εκβάτανα Post author:Λένη Ζάχαρη Post published:22 Ιουλίου 2019 Post category:Βιβλία που εντοπίσαμε / Βιβλίο 1η εκδ. Αθήνα Εκδόσεις Βακχικόν, 2019 422σ. ISBN 978-960-638-051-8 133 Facebook0Tweet0Pin0Email0 Λένη Ζάχαρη Η Λένη Ζάχαρη γεννήθηκε και μεγάλωσε στον Πειραιά. Σπούδασε Θεολογία και Ιστορία στο ΕΚΠΑ. Έχει εκδώσει την ποιητική συλλογή "Να με λες Ελένη", από τις εκδόσεις Λέμβος. Αρθρογραφεί στο Περί ου. You Might Also Like Λίτσα Καραμπίνη, Κορόιδα…σας την έσκασα 21 Ιανουαρίου 2019 Αγάθη Γεωργιάδου: Μάκης Τσίτας – Έρχεται ο γίγαντας (εικόνες: Νικόλας Χατζησταμούλος, εκδ. Μεταίχμιο) & Ο σύμβουλος του βασιλιά (εικόνες: Μαιρηλία Φωτιάδου, εκδ. Μεταίχμιο) Σειρά Μικρές καληνύχτες. 1 Ιουνίου 2024 Ευγενία Δουβή: Ενήλικα αιμοσφαίρια. Εκδόσεις Γραφή 1 Απριλίου 2023 Άγιος Λουκάς ο ιατρός. Ψυχή, σώμα και πνεύμα. Εκδόσεις Ακρίτας 13 Ιουλίου 2024 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.
Αγάθη Γεωργιάδου: Μάκης Τσίτας – Έρχεται ο γίγαντας (εικόνες: Νικόλας Χατζησταμούλος, εκδ. Μεταίχμιο) & Ο σύμβουλος του βασιλιά (εικόνες: Μαιρηλία Φωτιάδου, εκδ. Μεταίχμιο) Σειρά Μικρές καληνύχτες. 1 Ιουνίου 2024